Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - ZAGREB - VARAŽDIN (brza linija nedjeljom)

LINIJA PROMETUJE NEDJELJOM

 

Prodaja karata putem interneta: Flixbus Vollo GetByBus

 

Popusti:

 

Povratna karata:

  • Na povratnu kartu iznad 50 km obračunava se popust od 10% te važi 30  dana od dana polaska.             

 

Dodatni popusti:

  • Djeca do 5 godina imaju pravo na besplatni prijevoz.
  • Djeca od 5 - 10 godina imaju pravo na popust od 50%.
  • Slijepe osobe imaju pravo na popust od 5% na jednosmjernu kartu i 15% na povratnu kartu.
  • Studenti i osobe starije od 65 god.imaju pravo na popust u iznosu od 15% na relacijama iznad 50 kilometara.
MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
06:45 / 12:15
11:35 / 15:50
TURČIN
06:55 / 12:25
11:25 / 15:40
VARAŽDINBREG
07:00 / 12:30
11:20 / 15:35
LUŽAN BIŠKUPEČKI
07:01 / 12:31
11:19 / 15:34
PRESEČNO
07:05 / 12:35
11:15 / 15:30
NOVI MAROF
07:10 / 12:40
11:10 / 15:25
PAKA
07:15 / 12:45
11:15 / 15:20
BREZNIČKI HUM
07:25 / 12:55
10:55 / 15:10
ZAGREB
08:05 / 13:35
10:15 / 14:30

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com

 

ODJEL PRODAJE:
e-mail: prodaja@autobusi-vincek.com

 

ODJEL RAČUNOVODSTVA:
e-mail: racunovodstvo@autobusi-vincek.com

 

ODJEL LJUDSKIH POTENCIJALA:
e-mail: hr@autobusi-vincek.com


OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja



IZJAVA O PRIVATNOSTI I ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA

Svi podaci koje unosite u okviru kontakt forme, pa tako i Vaši osobni podaci koje ste unjeli, po završetku postupka slanja poruke/upita biti će spremljeni u našem sustavu isključivo i samo unutar e-mail poruke koju će nam web stranica proslijediti. Izjavljujemo da navedeni podaci neće biti objavljivani niti prosljeđivani trećim stranama. U skladu s Općom uredbom o zaštit podataka tražimo Vašu privolu da navedene podatke smijemo zadržati pohranjene u našem sustavu u obliku elektroničke pošte.

Razumijem sadržaj ove izjave o privatnosti i zaštiti osobnih podataka te dajem privolu da se traženi osobni podaci pohrane u sustavu prijevozničkog poduzeća Vincek u obliku elektroničke pošte


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE